نکات مهم زناشویی

نکات مهم زناشویی

نکات مهم زناشویی

 

شکل برای مردان بسیار مهم‌تر از سایز است!

 

دانشمندان دریافته‌اند که وزن‌های مختلفی جذاب شمرده می‌شوند. به فرم بدن و قد شما بستگی دارد. حقیقت نشان می‌دهد که زنانی که نسبت دور کمر و دور باسنشان ۰٫۷ است برای مردان جذاب‌تر هستند.

دانشمندان دریافته‌اند که این مسئله در همه نقاط جهان و همه زمان‌ها در طول تاریخ صدق می‌کند. به‌طور خلاصه، مردان زنانی را دوست دارند که بدن خوش‌فرم داشته باشند و سایز برایشان اصلاً مهم نیست. نسبت ۰٫۷ کمر و باسن، نشانه بیولوژیکی از سلامت و باروری در زنان است. مغز مرد به‌طور اتوماتیک‌وار به این نشانه پاسخ می‌دهد.

خودتون را قبل از میز شام برای رابطه آماده کنید‼️

 

اگر قراره امشب رابطه داشته باشید عصر تیشرت همسرتونو که یه روز پوشیده بوش کنید و تنتون کنید. ۲۰ دقیقه نشستن زیر آب گرم شمارو بهتر آماده می کنه. غذای قبل از رابطه تون رو سنگین نکنید. مواد پروتینی و سبزیجات بخصوص سبزیجات رنگی رو بخش اصلی غذا قرار بدید. سعی کنید با نگاه هاتون از همون میز شام آتیشش بزنید. سعی کنید گاهی روغن غذا گوشه لبتونو آغشته کنه و با آهستگی با انگشت یا زبان پاکش کنید.

 

شروع کننده رابطه کیست؟

در برخی از جوامع عقب افتاده این تصور وجود دارد که فقط زنهای هرزه و بدکاره شروع کننده رابطه جنسی هستند‼️

لذا درخواست رابطه جنسی از جانب زن یک پدیده زشت محسوب شده و همه از آن رویگردانند. شما باید ریشه چنین تفکری را در ذهن او بخشکانید. فقط کافی است یکروز برای او توضیح دهید که چگونه و با انجام چه کارهایی توسط وی ، تحریک می شوید و به او بگویید چون شما زن و شوهر هستید شروع رابطه جنسی توسط او به هیچ وجه عیبی ندارد. منتظر برداشتن اولین قدم از سوی همسرتان باشید و او را بخوبی در مورد رفتاری که انجام می دهد راهنمایی کنید.

 

خانوم ها به همسرتون بیش از اندازه بدبین نشوید!

گاهی مردهایی را دیده‌ایم که وفادار بوده‌اند، اما به این دلیل که همسرشان بی‌اندازه آنها را متهم به خیانت کرده است، آگاهانه دست به خیانت زده‌اند!!!

این مردان به نقطه‌ای رسیده‌اند که همان ضرب‌المثل معروف ماست: «آش نخورده و دهان سوخته.» پس فکر کرده‌اند وقتی اینقدر باید برای کاری که نکرده‌اند متهم شوند، پس بهتر که آن کار را انجام دهند.

در واقع ترس از خیانت همسر باعث شده که بدترین ترس او به واقعیت تبدیل شود.

 

همیشه بدانید که رابطه جنسی صحیح و رضایتبخش یکی از کلیدهای اصلی پایداری روابط زناشویی است.‌‌

رها کردن همسرتان بدون اینکه وی ارضا شود او را بسیار عصبی و پریشان خاطر نموده؛ به نحوی که این حالت می‌تواند تا مدت‌ها اثرش باقی بماند و به گونه‌های مختلف مانند بهانه جویی، دعوا، خیانت، و... خود را نمودار سازد. برعکس، اگر نمی‌خواهید به روابط خود ضربه بزنید، همیشه با کسب آگاهی‌های لازم در این زمینه به بهبود زندگی جنسی خود و همسرتان کمک کنید

 

رابطه در دوران نامزدی

دوران نامزدی فقط فرصتی برای عشق ورزیدن نیست؛ بلکه فرصتی است که طرفین از نظر روحی و فرهنگی بیشتر به یکدیگر توجه کنند و ببینند آیا می توانند شریک و همکار خوبی برای زندگی آینده یکدیگر باشند یا خیر؛

  بنابراین اگر به راستی به یکدیگر علاقمندید و می خواهید در زندگی زناشویی خوشبخت شوید، بهتر است تا شناخت کامل، شکیبا باشید.

 

غرور مردتان را نشکنید

 هر مردی که لیاقت قبول مسؤلیت و سرپرستی یک خانواده را داشته باشد در یک مورد بخصوص تا حد بسیار زیادی حساسیت دارد. و آن مسأله غرور است.

 مرد غرور خود را نشانه قدرت می داند و همیشه انتظار دارد که همسرش آن را شناخته و محترم بداند.

 

برای تنوع در رابطه جنسی چه کنیم⁉️

رابطه با چت یا رابطه تلفنی

یکی از راه های تحریک، تحریک کلامی است، صحبت از تخیلات و تصورات بین یک زوج، به زبان آوردن و توصیف کارهایی که یک زن یا شوهر در عالم واقعی می خواهد با همسرش بکند.

زن و شوهرها باید هرچند وقت یک بار با هم رابطه تلفنی یا حتی رابطه با چت داشته باشند.

 این یک تمرین عالی و همچنین وسیله ای برای بیان خواسته ها و نیازها و در نتیجه، شناخت بیشتر زوج از شخصیت جنسی همدیگر و از بین بردن شرم غیر ضروری بین آنها است.

این اتفاق می تواند بین یک زوج، از طریق تلفن، یا تکست؛ یا اینکه در ابتدای یک معاشقه اتفاق بیفتد، وقتی زن و شوهر رو به روی هم نشسته اند، یا حتی در آغوش هم اند، اما جلوی خودشان را می گیرند و وارد معاشقه نمی شوند.

 

صحبت کردن در مورد فانتزی های جنسی :

نیازی نیست همیشه فانتزی های جنسیتان را برای همسرتان بیان کنید ولی گاهی اوقات در رابطه­ جنسی بهتر است دیوار حیا را کوتاه کنیم و درباره­ رابطه ­مان حرف بزنیم.

این کار ممکن است به رابطه­ جنسی ما در مواقعی کمک کند. اگر هم همسری متوجه­ این فانتزی­‌ها شد، نباید فکر کند همسرش به فساد افتاده یا از زندگی جنسی شان ناراضی است و مسائلی از این دست.

نظرات بازدیدکنندگان