مهم ترین فرق اسپری و ادکلن

مهم ترین فرق اسپری و ادکلن

 اگر به دنبال یک رایحه عالی برای خود هستید، می توانید از میان تنوع اسپری و ادکلن های موجود، متناسب با سلیقه خود انتخاب نمایید. اما لازم است که در ابتدا فرق اسپری و ادکلن را دریابید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. در ظاهر، آنها هدف مشابهی دارند و برای کمک به ایجاد بویی عالی طراحی شده اند، اما تفاوت هایی نیز وجود دارد.

موارد استفاده اسپری بدن

اسپری بدن، بهترین گزینه برای روزهای گرم تابستان است. آنها ترکیبی سبک از الکل، عطر و آب هستند که رایحه و طراوتی عالی را ارائه می نماید. البته در بیان فرق اسپری و ادکلن باید گفت که اسپری به اندازه ادکلن قوی نبوده و بسیار ارزان تر است.

همچنین، بسته به مارک اسپری بدنی که انتخاب می کنید، ممکن است مزیت های مرطوب کنندگی یا ضد تعریق را با کمک افزودن گلیسیرین نیز داشته باشید. این نوع اسپری ‌ها، برای استفاده در تمام مناطقی که بیشتر عرق می‌کند، ایده‌آل هستند، در حالی که ادکلن بهتر است در نقاط نبض استفاده شود.

کاربرد ادکلن

هنگامی که فرق اسپری و ادکلن بررسی می شود، خواهیم دید که اسپری بدن را می توان در تمام بدن، جهت تأثیرگذاری بهتر استفاده کرد، اما ادکلن در کاربردهای خاص تری استفاده می شود. برای اینکه بیشترین بهره را از ادکلن خود ببرید، عطر غلیظ آن را در نقاط نبض خود همچون قاعده گردن، داخل مچ دست و پشت گوش استفاده کنید.

رایحه ای ماندگارتر با ادکلن

رایحه ای ماندگارتر با ادکلن

ادکلن برای ایجاد یک رایحه عالی و ماندگار در طول یک روز استفاده می شود. در فرق اسپری و ادکلن و مقایسه با اسپری های بدن، ماندگاری ادکلن بسیار بیشتر است و عطر و بوی شدیدتری دارد. در واقع، ادکلن عطری است که با یک بار مصرف آن در نقاط نبض، بویی خوش را در طول روز خواهید داشت.

مواد تشکیل دهنده اسپری و ادکلن

در نگاه اول، اسپری بدن و ادکلن بسیار شبیه به هم هستند. آنها هر دو ترکیبی از الکل، آب و مواد معطر داشته و به گونه ای طراحی شده اند که روی بدن شما اسپری شوند تا بوی خوشی به شما بدهد. در فرق اسپری و ادکلن باید گفت که عطرها و ادکلن ها، اثربخشی طولانی مدت خود را از غلظت بسیار بالاتر مواد معطر به دست می آورند که بسیار بیشتر از آن چیزی است که در اسپری بدن حاصل می شود.

تفاوت های اسپری و ادکلن

تفاوت های اسپری و ادکلن

خرید اسپری یا ادکلن

به لطف قیمت مقرون به صرفه و بسته بندی مناسب، اسپری را می توان همراه داشته و در تمام روز استفاده نمود. در واقع، اسپری، در فرق اسپری و ادکلن، راهی عالی برای شاداب شدن بعد از حمام خواهد بود، اما برای استفاده در تمام روز چندان مناسب نیست زیرا دارای ماندگاری بسیار پایینی است.

انتخاب و استفاده ادکلن برای هر روز، به حتم یک انتخاب شخصی است. اما پیدا کردن عطر و بوی خاص خود، اولین قدم در استفاده هر روز ادکلن است. هنگامی که ادکلنی را پیدا کردید که تقریباً کاملاً مناسب استایل شما باشد، می توانید هر روز آن را استفاده نمایید.

 

محصولات مرتبط:

مقالات مرتبط:

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

نظرات بازدیدکنندگان