با ریمل افزایش حجم، چشمانی نافذ و جذاب داشته باشید

با ریمل افزایش حجم، چشمانی نافذ و جذاب داشته باشید

از گذشته های دور تا به کنون، در تمدن های باستانی چون مصر و در دنیای مدرن امروزی، زیبایی همواره اهمیت بسیاری برای خانم ها دارد. به ویژه زیبایی چشم ها و مژه ها، که تاثیر بسزایی در زیبایی چهره و گیرایی آن دارد. بدین منظور ابزارهای مختلفی تولید شده اند، که یکی از بهترین و پرکاربردترین آنها، ریمل افزایش حجم است. در ادامه مطلب، به کاربرد این ریمل ها و بهترین برندهای آن اشاره می کنیم. همچنین به سوالاتی چون "این ریمل برای چه کسانی مناسب است" و یا "چه فرقی بین این ریمل و ریمل بلند کننده وجود دارد"، پاسخ خواهیم داد. با ما همراه باشید.

ریمل افزایش حجم باعث حجم دهی به مژه ها می شود.

ریمل افزایش حجم چه می کند؟

ریمل افزایش حجم، به حجم دهی مژه های شما کمک کرده و باعث می شود تا پرتر به نظر برسند. تنها با دو الی سه بار ریمل زدن، مژه هایی پر و زیبا خواهید داشت، که چشمان شما را درشت تر و نافذتر نشان خواهد داد. به علاوه، درشت تر دیده شدن چشم ها و مژه ها، در افزایش جذابیت چهره نیز تاثیر بسیاری دارد. توجه داشته باشید، که بیش از دو الی سه بار به هر مژه خود ریمل نزنید، چرا که مژه های شما سنگین شده و به پایین خم می شوند.

چه کسانی باید از ریمل افزایش حجم استفاده کنند؟

در استفاده از ریمل افزایش حجم باید توجه داشت که این ریمل، برای هر فردی مناسب نبوده و البته مقدار استفاده از آن نیز برای هر شخص متفاوت است. به طور کلی، افرادی که دارای مژه های باریک، بلند، کوتاه و یا صاف هستند، به کمک این ریمل، تغییرات مثبت بسیاری خواهند داشت. همچنین این ریمل به افرادی که دارای چشم های ریز و یا کشیده هستند نیز، کمک می کند تا چشم هایشان درشت تر و زیباتر بنظر برسند. استفاده از این ریمل برای افرادی که دارای مژه های پر هستند، پیشنهاد نمی شود. به علاوه، در صورتی که مژه های شما کم پشت و یا بور هستند نیز، ریمل افزایش حجم گزینه خوبی برای آنها است.

ریمل افزایش حجم تاثیر بسزایی در زیبایی چشم ها و مژه ها دارد.

ریمل افزایش حجم تاثیر بسزایی در زیبایی چشم ها و مژه ها دارد.

چطور ریمل افزایش حجم را، از ریمل بلند کننده تشخیص دهیم؟

ریمل های افزایش دهنده حجم دارای برس هایی پر و تقریبا مخروطی شکل هستند. تعداد دندانه های آنها نیز زیاد و البته بلند می باشند. در حالی که ریمل های بلند کننده، دارای برس هایی بلند، گاها خمیده و با دندانه هایی ریز و کوتاه می باشند. برای افرادی که مژه های پر دارند، توصیه می شود تنها از ریمل بلند کننده استفاده کنند.

بهترین ریمل های افزایش حجم کدام هستند؟

برندهای بسیاری در جهان تولیدکننده ریمل افزایش حجم هستند، که اکثر آنها کیفیت بسیار خوبی دارند. اما برخی از آنها، دارای ویژگی های بهتری نسبت به سایر مدل ها و برندها می باشند. 5 مورد از بهترین ریمل های افزایش حجم عبارتند از:

ریمل حجم دهنده Beyu

ریمل ان کالر اوریفلیم

ریمل حجم دهنده اسنس مدل I Love Extreme Crazy Volume

ریمل لورآل مدل Volume Million Lashes Extra Black

ریمل اوریفلیم GIORDANI GOLD

ریمل لورآل یکی از بهترین ریمل های افزایش حجم است.

ریمل لورآل یکی از بهترین ریمل های افزایش حجم است.

جمع بندی

ریمل افزایش حجم یکی از پرکاربردترین و بهترین محصولات آرایشی است. به کمک این محصول، می توانید مژه هایی پرتر، چشمانی درشت تر و چهره ای جذاب تر داشته باشید. البته توجه داشته باشید که برند مناسبی را خریداری کنید. برای راهنمایی خرید برند، می توانید از مدل های معرفی شده کمک بگیرید و یا به سایت ما مراجعه کنید.


محصولات مرتبط:


مقالات مرتبط:

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

نظرات بازدیدکنندگان