خرید میسلار خوب

خرید میسلار خوب

خرید میسلار خوب 

در دنیای محصولات مراقبت از پوست، میسلارها پاک‌کننده‌هایی مهربان به شمار می‌روند و به‌خاطر داشتن ترکیباتی عاری از الکل و سایر مواد تحریک‌کننده، با پوست رفتار ملایمی داشته و به آن آسیب نمی‌زنند. با این‌ حال، برای خرید میسلار خوب که بیش از سایر میسلارهای موجود در بازار، با پوست‌مان هماهنگی داشته باشد و بتواند نیازمان را بهتر برطرف کند، لازم است اولا درباره پوست خود اطلاعات دقیقی داشته باشیم و دوما بتوانیم میسلارهای عرضه‌شده را به درستی شناخته و گزینه مناسب‌تری را انتخاب کنیم. این مقاله سعی می‌کند در این دو جهت اطلاعات مفیدی به شما ارائه کند.

برای خرید یک میسلار خوب از فروشگاه وانی مانی اینجا کلیک کنید

میسلارها تنوع زیادی دارند

تناسب میسلار با نوع پوست

پوست انسان به صورت کلی به سه دسته خشک، معمولی و چرب تقسیم می‌شود که هر کدام از این پوست‌ها، نیازمندی متفاوتی در جهت مقاصد مراقبتی و بهداشتی دارد.

پوست‌های خشک به‌خاطر داشتن چربی کمتر، حساس‌تر هستند و بیش از انواع دیگر، قابلیت التهاب و آسیب‌دیدگی را دارند. در حالی‌که پوست‌های چرب، به دلیل داشتن چربی بالا، مستعد بروز آکنه و جوش‌ هستند و از جهت دیگری نیاز به مراقبت و توجه دارند. در این میان پوست‌های معمولی در بین این دو طیف قرار می‌گیرند.

برای خرید میسلار خوب، لازم است نوع پوست خود را شناخته و با توجه به آن، میسلار متناسب را انتخاب کنید. با این‌که میسلارها به صورت کلی، حاوی چربی بوده و از خشکی پوست و همچنین تجمع چربی و آلودگی در پوست جلوگیری می‌کنند ولی باز هم می‌توان با انتخاب میسلاری متناسب‌تر با ویژگی‌های پوست مصرف‌کننده، به رضایت بیشتری از محصول دست یافت.

کدام میسلار برای پوست من مناسب‌تر است؟

فرمولاسیون بعضی اقلام میسلار، آن‌ها را آبرسان‌تر کرده و باعث تسکین پوست می‌شود، در حالی‌که بعضی دیگر میزان چربی پوست را بیش از سایر فرمول‌ها کاهش داده و برخی دیگر، بیش از هر چیزی، نقش پاکسازی پررنگ‌تری ایفا می‌کند.

پوست‌های معمولی با هر نوع میسلاری مطابقت دارند و برای پوست‌های حساس، بهتر است میسلاری ملایم و فاقد عطر انتخاب شود تا احتمال بروز حساسیت بر روی پوست کمتر شود.

میسلارهای ویتامین‌رسان

برای خرید میسلار خوب، می‌توان در کنار خاصیت پاک‌کنندگی، فواید دیگر این محصول را نیز مورد توجه قرار داد و با در نظر گرفتن آن اقدام به خرید محصولی با فرمولاسیون متفاوت کرد. برای مثال بعضی انواع میسلار، حاوی عصاره گیاهان خاصی مثل آلوئه‌ورا یا چای سبز هستند و با داشتن املاح و ویتامین‌ها، خواص ویژه این گیاهان را به پوست منتقل کرده و مانع پیری زودرس پوست می‌شوند که بر جذابیت این نوع میسلارها اضافه می‌کند.

بعضی میسلارها، حاوی گیاهان دارویی مثل آلوئه‌ورا و چای سبز هستند

جمع‌بندی

با این‌که میسلارها محصولات مراقبت از پوست ملایمی هستند ولی می‌توان برای انتخاب محصول متناسب‌تر، به نوع پوست خود نیز توجه ویژه داشت. هر پوستی، نیازمندی مراقبتی خاص خود را دارد که آن را از سایر پوست‌ها متمایز می‌کند. پوست خشک، حساس‌تر است و چربی بیشتری لازم دارد؛ در حالی‌که پوست چرب، نیازمند چربی‌زدایی بیشتر است تا از بروز جوش و آکنه پیشگیری شود. متناسب با هر کدام از این ویژگی‌ها می‌توان میسلاری با فرمولاسیون مخصوص به آن پوست را تهیه کرد تا پوست بیش از پیش فرایند مراقبتی خود را طی کرده و از آسیب‌ها در امان بماند.

نظرات بازدیدکنندگان