نحوه استفاده از کرم BB

نحوه استفاده از کرم BB

کرم ب ب چی هست؟

 

مرهم زیبایی یا Beauty Balm یک نام تجاری بسیار زیبا و فوق‌العاده برای یک کرم است که هر شنونده‌ای را تحت تأثیر قرار می‌دهد. البته کارایی و استفاده از این کرم تنها در حد نام تجاری باقی نمانده است بلکه ویژگی‌های مثبت خوبی که آن دارد، نشان می‌دهد عنوان برازنده و شایسته‌ای برای این کرم انتخاب شده است. در ادامه بیشتر به کرم BB آشنا خواهید شد.

چرا کرم BB گزینه مناسبی برای شروع آرایش است؟

در اصول آرایش چهره این‌طور مرسوم است که ابتدا باید یک‌لایه به‌عنوان پایه روی صورت کار شود تا سایر آرایشی که روی چهره قرار می‌گیرد، ظاهر مطلوب‌تری پیدا کند و پایداری بیشتری داشته باشد. کرم BB در واقع نقش یک بوم نقاشی را ایفا می‌کند که سایر رنگ‌ها و طرح‌ها روی آن سوار می‌شود. به همین دلیل بسیاری از خانم‌ها از این کرم به‌عنوان پایه آرایش استفاده می‌کنند و نقش زیرسازی را ایفا می‌کند.

     

کرم‌های BB پایه‌ای مناسب برای شروع آرایش

کرم BB چه کاربری‌هایی دارد؟

علاوه بر اینکه می‌توان از این کرم‌ها به‌عنوان پایه‌ای برای آرایش استفاده نمود، کاربری‌های دیگری نیز می‌توان برای آن متصور بود. از جمله می‌توان به خاصیت ضدآفتاب بودن آن اشاره کرد که شما را از استفاده سایر کرم‌های ضدآفتاب بی‌نیاز می‌کند. همچنین کرم‌های BB قابلیت اصلاح جزئی در رنگ پوست افراد را دارند و می‌توان از آنها برای ایجاد تغییر جزئی در چهره استفاده نمود. ویژگی اساسی دیگر این کرم‌ها عبارت‌اند از خاصیت مرطوب‌کنندگی آن که می‌تواند نشاط و شادابی را برای چهره شما به همراه داشته باشد.

چه زمان‌هایی برای استفاده از کرم BB مناسب است؟

با ویژگی‌های مثبتی که این کرم‌ها می‌توانند برای شما به ارمغان بیاورند، آشنا شدید. حال باید به این نکته بپردازیم که چه زمان‌هایی استفاده از این کرم‌ها گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

در مواقعی که در معرض آفتاب مستقیم قرار می‌گیرید، استفاده از این کرم‌ها می‌تواند برای محافظت از چهره شما مناسب باشد. به‌عنوان هنگام پیاده‌روی در طول روز، مسافرت و همچنین حضور در کنار ساحل دریا می‌توان از این کرم‌ها استفاده نمود.

   کرم‌های BB در نقش ضدآفتاب

به طور کلی استفاده از این کرم‌ها می‌تواند در مواقعی که زمان کمی برای آرایش دارید، گزینه مناسبی برای شما باشد و خیلی سریع می‌توان از آن استفاده کنید. ویژگی‌های مثبت این کرم باعث می‌شود که در زمان کوتاهی به هر آن چیزی که از یک کرم انتظار دارد، دست پیدا کنید.

نحوه انتخاب یک کرم مناسب

معمولا سه پارامتر اساسی در انتخاب یک کرم مناسب، باید مدنظر قرار گیرد. اولین و شاید مهم‌ترین عامل نوع پوست شما است. اگر پوست خشک، چرب یا معمولی دارید باید از کرم‌های متناسب با آنها استفاده کنید. البته تولیدکنندگان کار شما را راحت‌تر کرده‌اند. برخی از آن‌ها اقدام به تولید کرم‌هایی کرده‌اند که برای هر نوع پوستی قابل ‌استفاده است و به آنها کرم‌های چند منظوره گفته می‌شود.

اساسا یکی از موارد مهمی که باید در هنگام خرید کرم در نظر بگیرید، میزان خاصیت ضدآفتاب بودن آن است. هر چقدر بیشتر در معرض آفتاب قرار می‌گیرید، این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. نکته مهم دیگری که حتما باید به آن توجه نمود، نوع رنگ پوست شما است. مجموعه این عوامل را که بررسی نمایید، مشخص می‌شود، کرم BB یک گزینه ایده‌آل برای صورت شما خواهد بود.

برای خرید کرم BB گارنیر از فروشگاه وانی مانی اینجا کلیک کنید

نظرات بازدیدکنندگان