برند لورال

برند لورال

 

 برند لورال؛ یک برند لاکچری برای لوازم زیبایی و آرایشی

 ناوگان جهانی برندهای آرایشی و بهداشتی، هر کدام نیازهای متفاوتی از مشتریان را بر طرف می‌کنند؛ در این میان، برند لورال از آنجا که درک متفاوتی در نیازهای زیبایی مشتریان خود دارد، توانسته است تا با ارائه‌ی غنی‌ترین نمونه کارها در این حوزه، مارک‌ها و محصولات متنوع و مکملی را به مشتریان خود ارائه دهد. این برند تلاش دارد تا در سراسر دنیای زیبایی و آرایشی، مجموعه انتخاب‌های کاملی را برای انواع نیازها و خواسته‌های مصرف‌کنندگان خود ارائه دهد.

محصولات این برند از تمام ریشه‌های فرهنگی نشات می‌گیرند و ترکیبی عالی از بین مارک‌های اروپایی، آمریکایی، چینی، ژاپنی، کره‌ای، هندی و آفریقایی می‌باشند. بنیان‌گذاران این برند ادعا کرده‌اند که مجموعه‌ای از چند فرهنگی‌ترین برندهای تجاری جهان را ایجاد کرده‌اند که در این صنعت دارای جایگاهی شناخته شده است. محصولات لورال دارای گستره‌ی وسیعی از قیمت‌ها هستند و در تمام گروه‌های محصولی اعم از مراقبت از پوست، آرایش، مراقبت از مو، رنگ مو، رایحه و سایر موارد نمونه کار دارد. این برند دائما در حال بازآفرینی است تا همیشه با ترجیحات مصرف‌کننده تطابق داشته باشد و سال به سال غنی‌تر می‌شود؛ به طوری که
بخش‌های مختلف جغرافیایی را در سراسر جهان در بر می‌گیرد.

 

کیفیت و برتری محصولات آرایشی برند لورال

 

4 حیطه تمرکز اصلی لورال در سراسر جهان

برند لورال برای سازماندهی بهتر محصولات و چشم‌انداز خود، تمرکز خود را در چهار بخش اصلی تقسیم کرده است. در هر گروه محصولی، این برند لاکچری توانسته تا مشتریان را به خوبی طبقه‌بندی کند و نیاز هر کدام را در طبقه مختص به خود پاسخ دهد. در ادامه با 4 بخش اصلی این برند در بازار محصولات، آشنا می‌شوید:

بخش محصولات حرفه‌ای: در این حوزه هدف لورال در این است تا از آرایشگاه‌ها و توسعه پایدار صنعت مو و زیبایی حمایت داشته باشد. آن‌ها تلاش دارند تا بین مارک‌های تجاری خود، متخصصان و مصرف‌کنندگان ارتباط برقرار کنند و با رویکرد مشتری‌مدارانه عرصه را برای همگی به یک برد قطعی تبدیل کنند.

بخش محصولات مصرفی: در این بخش هدف، دموکراتیک کردن بهترین محصولات زیبایی می‌باشد تا بتوان برای مشتریان، زیبایی را به یک عنصر پایدار تبدیل کرد. این برند در اینجا از روش‌های نو ظهوری بهره‌ می‌گیرد تا بتواند در سراسر جهان امکان دسترسی همه مردم به محصولات خود را فراهم کند.

بخش لوازم آرایشی فعال: برند لورال در این بخش تلاش دارد تا سالم نگه داشتن پوست و مو را اولویت خود قرار دهد. بخش لوازم آرایشی فعال با داشتن محصولات و مارک‌های بین‌المللی مراقبت از پوست که توسط متخصصان مراقبت‌های بهداشتی توصیه می‌شوند، رهبر جهان در این عرصه شده است. این گروه محصولات در مراکز بهداشت و درمان سراسر جهان از جمله داروخانه‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی موجود می‌باشد.


بخش محصولات لاکچری: در قسمت L'Oréal Luxe ماموریت این برند، آن است که با منحصر به فرد ساختن محصولات خود، یک نام تجاری و یک کالا با تجربه‌ی به یادماندنی به مصرف‌کنندگان خود ارائه دهد. شما می‌توانید با سطح قیمتی متفاوت در این قسمت کالاهای خاصی را خریداری کنید.

 

  

رایحه‌های لاکچری لورال

لورال در نگاه اول چگونه به نظر می‌آید؟

لورال به عنوان برترین برند زیبایی در خرده ‌فروشی‌ها فروخته می‌شود و دارای بیشترین نوآوری در گروه محصولی خود می‌باشد. سفیران برند لورال مظهر یک زیبایی ایده‌آل و خاص هستند. امضای افسانه‌ای و جهانی این برند خود گویای همه چیز در مورد آن است که این چنین است: "زیرا شما ارزش آن را دارید".


L'Oréal Paris دارای یک چشم‌انداز منحصر به فرد از زیبایی است که توسط 35 سفیر مختلف بین‌المللی آن مانند جنیفر لوپز، جین فوندا، اوا لونگوریا، جولیان مور، لیا کبد، کارلی کلوس، دوتزن کروس یا گونگ لی پشتیبانی می‌شود. مشاغل استثنایی و شخصیت کاریزماتیک سفیران L'Oréal در شعار "از آنجا که ارزش آن را دارید" طنین انداخته است؛ پیامی واقعاً جهانی برای تقویت زیبایی برای 40 سال گذشته که توانسته اعتماد مصرف‌کنندگان را جلب کند. هر سال، L'Oréal Paris سفیران زیبایی و مشاهیر خود را از نزدیک به 20 فرش قرمز بین‌المللی از جمله جشنواره فیلم کن وارد می‌کند و در 20 سال گذشته به عنوان برند رسمی آرایشی مراسم‌های بزرگ شناخته شده است. این جشنواره‌های بزرگ که بیشتر در حوزه سینما هستند، دارای طرفداران بین‌المللی می‌باشند؛ پس این فرصت را برای این برند فراهم می‌کند تا هر ساله امکان این را داشته باشد که برتری و تخصص خود را در لوازم آرایشی

 

 سفیران زیبایی برند لورال

نظرات بازدیدکنندگان