نکاتی که قبل از خرید ادکلن باید بدانیم

نکاتی که قبل از خرید ادکلن باید بدانیم

6 نکته که قبل از خرید ادکلن باید بدانیم

عطر، بخشی نا‌مرئی از سبک شخصی ما است و تاثیر عجیبی بر خاطره‌ای دارد که برای بقیه افراد از ما به جا می‌ماند. یک عطر ادکلن خوب، مزایای زیادی را به شما پیشکش می‌کند؛ از جذاب‌تر جلوه دادن شما گرفته تا کمک به این که استرس کمتری را احساس کنید و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. در این مطلب ما به شما می‌آموزیم که چطور بتوانید بهترین انتخاب را در میان گزینه‌های متنوع ادکلن اسکلاره برای خود داشته باشید.

هنوز بسیاری از مردم، عطر مناسبی را برای خود انتخاب نمی‌کنند

وقتی می‌گویید یک عطر خیلی قوی می‌خواهم

تا به حال به این نکته توجه کرده‌اید که چرا در زمان خرید عطر، برخی رایحه‌ها شما را به سال‌های دوری می‌برند؟ چون عطر و رایحه ریشه در تجربیات شخصی هر فرد در زندگی دارد و هر چه که دوست داشتید یا نداشتید، به فضای مثبت یا منفی آن دوره بر‌می‌گردد. پس در واقع، زمانی که شما به فروشنده عطر ادکلن می‌گویید یک عطر خیلی قوی می‌خواهم، منظور این است که چیزی نمی‌خواهید که بوی آن اذیت‌تان کند. باید به این نکته فکر کنید که بوی عطر محبوب شما از چه تاریخی خیلی قوی در ذهن‌تان مانده است.

ترکیبات عطر در قیمت آن اثر می‌گذارند

حتما به این نکته فکر کرده‌اید که چرا برخی عطر  ‌‎ادکلن‌ها از انواع دیگر گران‌تر هستند. خب برای تولید یک عطر با رایحه یک گل خاص، میلیون‌ها گل چیده و فراوری می‌شوند تا آن عطر تولید شود و به دست شما برسد.

عطر مناسب سبک زندگی خود را انتخاب کنید

هر کدام از رایحه‌های ادکلن اسکلاره ترکیب خاص خود را دارد. مثلا اگر در محیط کار احساس خواب‌آلودگی می‌کنید، باید عطری را مصرف کنید که ترکیبات آن باعث هشیاری شما شوند. در مورد ترکیبات ادکلن‌ها بیشتر تحقیق کنید و گزینه‌ای را که با سبک زندگی شما متناسب‌تر است، بخرید.

دانش کافی درباره عطر‌ها می‌تواند زندگی جذاب‌تری برای ما فراهم کند

بو بر روی بدن شما متفاوت خواهد بود

یک تکه کاغذ سفید پیدا کرده و ادکلن را روی آن تست کنید تا بتوانید رایحه واقعی آن را متوجه شوید. بوی عطر‌ها می‌تواند در افراد مختلف، متفاوت باشد؛ چرا که بو به دلیل واکنش باکتری‌های طبیعی روی پوست دچار تغییر می‌شود.

هم‌چنین به این افسانه که باید بین تست ادکلن‌ها مقداری قهوه را بو کنید، توجه نکنید. آن‌چه بینی شما را آزار می‌دهد، خود عطر نیست، بلکه الکل موجود در آن است. الکل اثر بی‌حسی دارد و تنها چیزی که آن را از بین می‌برد، گذر مقداری زمان است.

تفاوت بین اصطلاحات را نمی‌دانید؟

اگر در هنگام انتخاب در میان انواع ادکلن اسکلاره با لفظ ادو‌پرفیوم مواجه شدید، باید بدانید این نوع از کیفیت پایدار‌تر و ماندگار‌تری برخوردار است. می‌توانید ادو‌پرفیوم‌ها را 8 صبح اسپری کنید و عصر هنگام هنوز از بوی آن لذت ببرید. در مقابل، ادو‌تویلت‌ها از تازگی و تیزی برخوردار هستند و در ابتدا بوی قوی‌تری دارند، اما پس از گذشت چند ساعت، 80 درصد آن محو می‌شود.

مهم است که عطر را کجا اسپری می‌کنید

عطر زدن باعث ایجاد جذابیت بیشتر بین اطرافیان می‌شود

زمانی که ادکلن محبوب خود را یافتید، آن را روی بخشی از لباس خود که در معرض حرکت بیشتری است اسپری کنید؛ مثلا لبه لباس. رایحه عطر در هنگام حرکت بیشتر خواهد شد و فرقی نمی‌کند که روی مچ دست باشد یا تنه شما.

و به عنوان نکته آخر فراموش نکنید که عطر را از گرما و نور خورشید دور نگه دارید تا عمر بیشتری داشته باشد.

نظرات بازدیدکنندگان