پست های داغ

last video Posts

طرز تهیه چای لاته

طرز تهیه چای لاته

چای لاته یک نوشیدنی شیرین و خوشمزه است. این نوشیدنی مانند قهوه لاته با افزودن شیری که در معرض بخار قرار گرفته و یک شیرین کننده به چای تهیه می‌شود. این چای هم مانند دیگر نوشیدنی‌های گرم انواع مختلفی از جمله لاته ماتا، چای لاتس، لاته لندنی و موارد مشابه دیگری دارد

 از بین بردن مو خوره

از بین بردن مو خوره

موخوره در علم پزشکی به نوعی بیماری اطلاق می شود که در آن انتهای تارهای مو به دو شاخه و یا بیشتر تبدیل می شود. این حالت شکنندگی و آسیب پذیری به دلایل فیزیکی مانند حرارت و تروما و دلایل شیمیایی مانند دکلره و رنگ کردن مو پیش می آید و معمولا در خانم ها این حالت بیشتر دیده و گزارش می شود.

کرم BB

کرم BB

کرم BB به عنوان یکی از پرطرفدار ترین محصولات آرایشی بهداشتی شناخته شده است که در انواع متعددی تولید و ارائه شده

 ترشی انبه

ترشی انبه

طرفداران ترشی معمولاً سعی می کنند با هر نوع ماده خوراکی که به آن علاقه دارند و البته آن ماده قابلیت تبدیل شدن به ترشی را داشته باشد، ترشی درست کنند.

چای ماسالا

چای ماسالا

تاریخچه ماسالا به کشور هند مربوط می شود و دارای خواص پزشکی بسیاری می باشد. بر اساس تحقیقات انجام شده، تنها نوشیدن یک فنجان از این چای، می تواند افراد را تا حد زیادی از ابتلا به انواع بیماری ها ایمن سازد.

 خواص روغن نارگیل

خواص روغن نارگیل

امروزه افراد در تلاش اند تا از مواد شیمیایی دوری کرده و از مواد طبیعی استفاده نمایند. یکی از این مواد با خواص فوق العاده، روغن نارگیل می باشد که طرفداران بسیاری نیز به خود اختصاص داده است

علت لاغری و چاقی صورت

علت لاغری و چاقی صورت

جالب است بدانید که لاغری بیش از اندازه صورت یکی از نشانه های عدم شادابی و سرزنده بودن پوست است به دلیل آن که لاغری صورت باعث از بین رفتن کلاژن خواهد شد

 شناخت دئودرانت

شناخت دئودرانت

به طور کلی دئودرانت نوعی محصول ضد تعریق است که به منظور خوشبو کردن بدن از آن استفاده می شود. وظیفه اصلی این ماده از بین بردن بوی بد عرق و کاهش تعریق بدن در طول روز می باشد.

 شناخت نحوه استفاده تونر

شناخت نحوه استفاده تونر

به طور کلی تونر نوعی پاک کننده صورت است که مواد آرایشی و شیمیایی را از بین برده و پوست شما را شفاف می سازد. وظیفه اصلی تونرها تنظیم کردن PH پوست بوده و با ایجاد تعادل در پوست شما، مانع از به وجود آمدن آسیب های جدی پوست می شود.