پست های داغ

last video Posts

نحوه استفاده از کرم BB

نحوه استفاده از کرم BB

مرهم زیبایی یا Beauty Balm یک نام تجاری بسیار زیبا و فوق‌العاده برای یک کرم است که هر شنونده‌ای را تحت تأثیر قرار می‌دهد. البته کارایی و استفاده از این کرم تنها در حد نام تجاری باقی نمانده است بلکه ویژگی‌های مثبت خوبی که آن دارد

تونر یا همان تونیک چیست

تونر یا همان تونیک چیست

تونر یا همان تونیک چیست؟ تونر مانند آب به نظر می‌رسد اما یک آب معمولی نیست بلکه مملو از هیدروژن و اکسیژن است و البته بسته به نوع تونری که انتخاب می‌کنید، می‌تواند حاوی اسیدها، گلیسیرین، آنتی اکسیدان‌ها و ضد التهاب‌ها باشد.

کاربرد‌های میسلار و تونر

کاربرد‌های میسلار و تونر

اکثر بانوان علاقه دارند از انواع لوازم آرایشی برای زیبایی خود استفاده کنند. اما آخر شب پوست خود را با شوینده‌های نامناسب پاک می‌کنند یا عده‌ای صرفا به شستشوی صورت با آب اکتفا می‌کنند. همین باعث به‌وجودآمدن بسیاری از لک‌ها و مشکلات مختلف پوستی می‌شود.

انواع ریمل

انواع ریمل

مژه‌های بلند، ضخیم و براق همیشه زیبایی چشمان را دوچندان می‌کنند؛ اما بسیاری از ما آن‌قدر خوش‌شانس نبوده‌ایم که مژه‌های رویایی داشته باشیم. اینجاست که صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی به داد ما می‌رسد. هر نوع مژه‌ای که داشته باشید ریمل مناسب برای زیبا ساختن مژه‌های شما در فروشگاه‌ها موجود می‌باشد

رازهای ادکلن با پخش بو بالا

رازهای ادکلن با پخش بو بالا

داشتن یک ادکلن با پخش بو بالا می‌تواند به میزان زیادی باعث افزایش اعتماد به نفس شما در جمع‌های مختلف شود. شما می‌توانید با انتخاب یک ادکلن خوب و با کیفیت پخش بوی بالایی را از آن انتظار داشته باشید.

راز ماندگاری ادکلن

راز ماندگاری ادکلن

تفاوت میان عطر و ادکلن در این است که عطر می‌تواند ساعت‌های بیشتری مورد استفاده قرار گیرد ولی ادکلن با توجه به درصد بالای الکلی که در آن به کار رفته است در نهایت بین 3 تا 4 ساعت دوام می‌آورد.

نکاتی که قبل از خرید ادکلن باید بدانیم

نکاتی که قبل از خرید ادکلن باید بدانیم

عطر، بخشی نا‌مرئی از سبک شخصی ما است و تاثیر عجیبی بر خاطره‌ای دارد که برای بقیه افراد از ما به جا می‌ماند. یک ادکلن خوب، مزایای زیادی را به شما پیشکش می‌کند؛ از جذاب‌تر جلوه دادن شما گرفته تا کمک به این که استرس کمتری را احساس کنید و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید

لوازم آرایش گیاهی

لوازم آرایش گیاهی

مواد آرایشی از جمله مواد پرمصرفی هستند که مردم به صورت روزانه از آنها استفاده می‌کنند. این مواد به طور مستقیم با پوست، چشم‌ها و لب‌ها در ارتباط هستند.

ریمل تقویتی

ریمل تقویتی

شاید پیدا کردن یک ریمل تقویتی خوب کمی سخت به نظر بیاید؛ اما ما در این مقاله به شما کمک می‌کنیم که چگونه یک ریمل با کیفیت و استاندارد را شناسایی و انتخاب کنید.