نکته های همسرانه

نکته های همسرانه

نکات زناشویی

-براي رسيدن به رضايت جنسي به اين تفاوت زن و مرد توجه كنيد

 بیولوژی متفاوت زنان و مردان باعث می‌شود بعد از ارگاسم تجارب متفاوتی داشته باشند. برانگیختگی زن بعد از ارگاسم حفظ می‌شود و حتی می‌تواند لذت بیشتری از رابطه جنسی ببرد. در این حالت،‌ هورمون‌های لذت‌بخش زن در سطح بالایی باقی می‌مانند.

 مرد این گونه نیست. او بلافاصله بعد از ارگاسم برانگیختگی‌اش را از دست می‌دهد و هورمون‌های لذت‌بخشش بی‌درنگ پراکنده و ناپدید می‌شوند. وقتی مرد کارش تمام شد،‌ تمام شده است.

 اکنون بهتر می‌توانید بفهمید چرا تقدم ارگاسم زن بر مرد اهمیت دارد. اگر مرد ابتدا ارگاسم داشته باشد، دیگر انرژی‌ای برایش باقی نمی‌ماند تا زن را سیراب کند؛ اما زن پس از ارگاسم داشتن، چون همچنان برانگیخته است،‌ هم به مرد ارگاسمش را می‌دهد و هم خود از ادامه یافتن مقاربت، لذت بیشتری می‌برد.

-چطور بفهمم زود انزالی دارم⁉️

بسیاری از مردان، انتظار زمان طولانی #رابطه_جنسی قبل از انزال را دارند، در حالیکه طبق تعریف زودانزالی به انزال کمتر از یک دقیقه پس از دخول اطلاق می شود. هرچند در بعضی مکاتب تا سه دقیقه نیز زودانزالی به حساب می آید.

اختلال انزال زودرس به کسی اطلاق می شود که در یک رابطه حداقل شش ماهه با یک پارتنر ثابت، که اقلا هفته ای یک مرتبه رابطه جنسی دارند در اکثر رابطه ها زمان انزال کمتر از یک دقیقه باشد.

-لطفا در زمان رابطه‌جنسی درمورد شریک جنسی سابق‌تان چیزی نگویید‼️

هیچکس دوست ندارد زمان رابطه، در مورد شریک جنسی سابق همسرش حرفی بشنود. ضمنا ذائقه‌های جنسی افراد متفاوت است، بنابراین چیزی که برای شریک جنسی سابق‌تان جالب بوده ممکن است برای همسر جدیدتان خوشایند نباشد.

تعریف کردن از خاطرات دل‌انگیزی که با شریک جنسی سابق‌تان داشته‌اید، همه چیز را خراب خواهد کرد.

- بهترین روان کننده "طبیعی" واژن برای رابطه جنسی

1 آلوئه ورا Aloe Vera

ژل گیاه آلوئه ورا برای کسانی که تاکید دارند از مواد طبیعی استفاده کنند مناسب میباشد زیرا باعث مرطوب و نرم شدن پوست میشود همچنین میتوان آنرا به عنوان ژل لیز کننده بدن نیز استفاده کرد.

2 ژل لوبریکانت

شاید به جرات می شود گفت بهترین ماده برای رابطه ژل لوبریکانت پر پایه آب می باشد که هیچ عوارضی برای زوجین ندارد و به راحتی شستشه می شود اگر خورده شود مشکلی پیش نمی آورد و بسیار مناسب از لحاظ هزینه می باشد

5 بزاق دهان
اگر هیچکدام از این موارد را یافت نکردید یا اینکه به مناسب بودن آنها به عنوان روان کننده رابطه جنسی شک دارید میتوانید از بزاق دهان خود برای روان کردن واژن استفاده کنید که اینکار توصیه نمیشود زیرا بزاق دهان شما میتواند حامل میکروب و بیماری باشد.

-اگر همسرتان به هر دلیلی از دخول واهمه دارد و آمادگی دخول را در خود نمی بیند برای شروع پیشنهاد می شود از پوزیشن هایی استفاده کنید که در آن ها طرف فعال در رابطه جنسی زن باشد،  به این شکل او نگران احساس درد و وارد آمدن فشار روحی وجسمی در خود نیست و می داند که می تواند به هر شکلی که می خواهد دخول را پیش ببرد و در هر زمان که تمایل داشت آن را متوقف نماید.

-ارضا شدن زن در رابطه جنسی به دو دوسته طبقه‌بندی می‌شود:

1 نوع اول: این نوع ارضای جنسی که به آن اورگاسم زنان یا ارضای واژینال گفته می‌شود و در زنان كه رواج بيشتری دارد عبارت است از خروج مايع روانی ازواژن
اين مايع حالت شير مانند دارد و شلی و سفتی و بوی آن وابسته به رژيم غذايی زن و سلامت كلی بدن او و چرخه عادت ماهانه‌اش می‌باشد.

2 نوع دوم: انزال از طريق مجرای ادراری نام دارد و معمولا در زنان چندان رايج نيست. در زمان انزال معمولا مايع با فشار و به حالت اسپری و يا فواره‌ای از داخل مجرای ادرار به بيرون می‌ريزد

- برای جذب محبت مرد ها «معشوقه‌» بمانید.

یکی از مهارت‌هایی که خانم‌های متاهل باید بدانند، «معشوقه‌بودن» و «معشوقه‌ماندن» است. یعنی این‌که شور و هیجان و نشاط روزهای اول ازدواج را حفظ کنید.

حتی اگر بیست‌سال هم از زندگی مشترک‌تان می‌گذرد، شما همان دختر خوش‌اخلاق و باروحیه باشید. به ظاهرتان توجه داشته باشید، همیشه آراسته و خوش‌بو باشید، حواس‌تان به حال زندگی دونفره‌تان باشد، و نبضش را در اختیار داشته باشید. اگر صاحب فرزند شدید، محبت و توجه‌تان به همسرتان کم‌رنگ نشده و به هیچ بهانه‌ای رختخواب‌تان را جدا نکنید.

فراموش نکنید زندگی مشترک مانند یک گلدان است؛ به مراقبت و توجه دائمی نیاز دارد.

-ارگاسم از طریق مقعد‼️

حتی بدون تحریک ناحیه‌ی کلیتوریس هم می‌توان با استفاده از رابطه جنسی مقعدی به اوج لذت جنسی رسید!

بنا به مطالعات صورت گرفته، دخول از مقعد هم موضع جی را تحریک می‌کند و هم بافت‌های تهییج‌پذیر تحریک مقعد، پروینیوم و رکتوم می‌تواند روی اعصاب لگن و پودندال که در واکنش ارگاسمی دخیل هستند، تاثیرگذار باشد.

پاسخ

* نام:
* ایمیل: (منتشر نشده)
   وب سایت: (آدرس سایت باhttp://)
* توضیح: