نکته های همسرانه

نکته های همسرانه

نکاتی که زن و شوهر ها باید بدانند

خانوم های عزیز 

-برای تحریک همسرتان لباس زیرهای جدید بخرید‼️براي تحریک جنسی مردان میتوانید لباس‌های زیری انتخاب کنید که زیبا باشد و اندام های خصوصیتان را بیش تر ظاهر سازد تا باعث برانگیختن مرد شود.هیچگاه مرد ها از دیدن بدن عریان زنان آن قدر تحریک نمی شوند که با دیدن لباس زیر زیبا با رنگی جذاب که اندام های آنان را نمایان تر می سازد تحریک می گردند.

-چه بخواهید چه نخواهید، همسر شما همیشه به ظاهرتان توجه می کند و آراستگی شما برایش مهم است. هیچ زحمتی ندارد که سعی کنید کمی برای همسرتان به ظاهر خود برسید.

-یه خانم عاقل هرگز از نیاز شوهرش برای رسیدن به خواسته هاش سواستفاده نمیکنه چون میدونه حرف معامله بشه پای نفر دیگری هم که بی توقع تر هست به زندگیش باز میشه

رابطه معقدی

بعضی ها بر این باورند که رابطه مقعدی باعث بزرگ شدن باسن میشود اما این کاملا اشتباه است.رابطه مقعدی باعث گشاد شدن مقعد میشود و به مرورزمان باعث هموروئيد دست دادن کنترل مدفوع می شود.

آقایان عزیز

-گوش زنان همان کار چشم مردان را انجام میدهد!!حساسیت زن به شنیدن تعریف های بی نظیر چنان قوی است که حتی بعضی از زن ها هنگام شنیدن نغمه های عاشقانه‌ی محبوبشان، چشمان خود را می بندند.

-تنفس عمیق در رابطه زناشویی باعث طولانی تر شدن نعوظ می شود.لازم است بدانید که نفس کشیدن آرام از طریق بینی اغلب باعث انزال زودرس می شود.

نرسیدن به ارگاسم

زنانی که در رابطه جنسی به ارگاسم نمی رسند به مرور رابطه جنسی برایشان حالتی عادی و بدون لذت پیدا کرده و حتی به علت عدم ارضای نیاز های درونی تنفر آمیز و عذاب آور می گردد

كنار همسرتان بخوابيد!

 از نظر علمي در آغوش گرفتن همسرتان و داشتن ارتباط بدني حتي در خواب باعث توليد هورمون هايي ميگردد كه شما ﺭﺍ نسبت به هم معتاد ميكند!!

آیا مرد ها برای داشتن رابطه زناشویی همیشه آماده هستند⁉️

این باور که مردها همیشه برای رابطه جنسی آماده هستند نادرست می باشد.

خستگی، استرس، اضطراب، مشغولیت فکری، دلخوری از همسر و عوامل بسیاری می تواند آمادگی مرد را برای ‌داشتن سک.س تحت تاثیر قرار دهد.

تحریک پذیر ترین نقطه بدن

شاید برایتان جالب باشد بدانید مهم‌ترین و تحریک پذیرترین اندام جنسی زن قلب اوست!

تا زمانی که نتوانید قلب همسر خود را سیراب از عشق و محبت نسبت به خود کنید هرگز نخواهید توانست رابطه جنـسی دلخواه و مطلوبتان را با همسرتان داشته باشید.

نداشتن رابطه ي صميمي باعث بي ميلي جنسي زن مي شود

▪️ وقتي زن و شوهر با یکدیگر رابطه صمیمانه ای ندارند و دچار ضعف کلامی، چشمی و لمسی و اختلافات زناشویی و عدم شناخت کافی نسبت به تفاوت های فیزیولوژیک بدن یکدیگرهستند.

 در چنین مواردی زن دیرتر از مرد به انزال می رسد و زن ارگاسم را در رابطه جنسی تجربه نمی کند و با گذشت زمان نسبت به برقراری رابطه جنسی بی میل می گردد.

زنان مردان عاشق چی هستند؟

زنان عاشق توجه هستند درست به همین اندازه که مردان عاشق رابطه هستند زنان هم مرام و تربیت و رفتارشان متفاوت است بعضی زنان عاشق جلب توجه فقط با یک مرد هستند و عده ایی نیز دوست دارند توجه چندین نفر را جلب کنند.زنان هم رابطه زناشویی دوست دارند و حتماً مردان هم دنبال جلب توجه هستند ولی شیوه بروز هر حس و تمایل، بین دو جنس فرق دارد.آقایان، اگر یک زن را برای زندگی برگزیدید پس برایش وقت بگذارید. به آن‌ها توجه کنید بفهمید که شیوه رفتاریشان و انگیزه ها و نیازهای شان با شما فرق دارد.

آقایان از سـکس سیر نمیشوند!

 برانگیخته شدن میل جنسی آقایان باعث ایجاد صمیمیت در روابط هیجان و تقویت آنها در کار و زندگی می شود

 برای آقایان شـهوت نوعی گرسنگی است! اگر برای آن اصرار نمیکنند، شاید دلیلش این است که دوست ندارند شما را وادار به کاری که تمایل زیادی به آن ندارید کنند.

زمان ارگاسم در زنان

‍ ارضاء در خانم ها، با مرطوب شدن دهانه رحم و ديگر اعضاء بخش تناسلی شروع ودهانهٔ رحم آنها تا 30 درصد باز ميشود، ماهيچه و عضلات ديواره رحم، گردن رحم و خود دهانه بطور متناوب منقبض و منبسط ميشوند.

 مطالعات نشان داده است كه زمان رسيدن به اوج لذّت در خانم ها متفاوت است، برخي زمان زيادی بايد بگذرد تا ارضاء شوند و در مقابل بعضی نيز خيلی زود ولی چندين بار در طی يك رابطهٔ جنــسی، ارضاء ميشوند.

پاسخ

* نام:
* ایمیل: (منتشر نشده)
   وب سایت: (آدرس سایت باhttp://)
* توضیح: