نکته های همسرانه

نکته های همسرانه

نکاتی که زن و ضوهر ها باید در زندگی زناشویی بدانند

زنها بدانند

-از همسرتان بخواهید شما را ماساژ دهد. اینکه اجازه بدهید بدنتان بدون رابطه جنسی، در دستان همسرتان احساس آرامش داشته باشد، می‌تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد

-بسیاری از افراد به ویژه زنان زمان برقراری رابطه جنسی همسرشان را نمیبوسند شاید موقعیت این اجازه را به آنها نمیدهد بااین وجود بوسیدن همسرتان درطول رابطه زناشویی بسیار توصیه میشود.

-زندگی زناشویی و روابط جنسی برخی زنان از اشکالات و یا ضعف هایی که در بدن دارند خجالت می کشند, در حالیکه از نظر علمی مردها در حال تحریک متوجه اینها نیستند چون عملکرد مغز مرد با زن فرق میکند.

-بعضی از خانم ها با برخورد و رفتار اخلاقی نامناسب و قطع کردن رابطه جنسی ، مردها را وادار به خیانت میکنند ، بیش از 50 درصد خیانت ها از نارضایتی جنسی شکل می گیرد

قوی ترین آرام بخش

قوی ترین محرک و آرام بخش شناخته شده برای انسان درکمال تعجب قرص نیست و اثر زناشویی است! واکنشی که بدن پس از رابطه نشان میدهد20برابر واکنش بدن دربرابر والیوم یا دیازپام است!

پایان رابطه جنسی

رابطه ج-نسی با انزال و ارگاسم شما به پایان نمیرسد ، بخش پایانی رابطه تشکر کردن است.

از همسرتون تشکر کنید و بهش بگید که چه لذت فوق العاده ای رو به شما هدیه کرده

آقایان بدانند

-شوهر خوب بودن یعنی خلق الگوهای ارتباطی بسیار خوب. گاهی این کار، سخت است. گاهی آنقدر خشمگین و عصبانی هستید که نمی‌خواهید هیچ ارتباطی برقرار کنید.اما یک شوهر خوب سعی می‌کند این ارتباط را ایجاد کند.

-یک شوهر خوب، جستجو می‌کند تا بفهمد چرا به این نقطه از عصبانیت رسیده‌ و سپس یک راه حل پیدا می‌کند و موضوع را خاتمه یافته تلقی میکند.

-حرف‌های شهوت انگیز در حین رابطه جنسی می‌تواند، به تحریک بیشتر خانم‌ها کمک کند.او را نوازش کرده و از او تعریف کنید، کاری کنید که بفهمد و احساس کند جذاب و خواستنی است.

قبل از رابطه جنسی سیب بخورید

خوردن سیب قبل رابطه جنسی بسیار مفید است چرا که قند خون تاحدی بالا برده واز خستگی زودرس در رابطه جلوگیری میکند درضمن سیب قوه شهوت وتحریک پذیری را بالا میبرد

طبع زن و شوهر

برای ازدواج موفق طبع جنسی دوطرف باید به هم شبیه باشد اگر یک طرف پر انرژی شلوغ و گرم مزاج است وطرف دیگر سرد و بی‌حوصله احتمال عدم رضایت جنسی هردوی آن‌هاپس ازازدواج بالا می‌رود

آيا به اين نكته توجه كرده ايد كه پس از رابطه جنسی به همسرتان وابسته تر شده ايد؟ 

مقصر هورمون اکسی توسین است که طی رابطه‌ جنسی تولید شده و در بدنتان پخش می‌شود و باعث می‌شود بخواهید کنار آن فرد بمانید. اوکسی‌توسین همچنین به ایجاد پیوندهای متعهدانه بین زوج‌ها هم کمک می‌کند و بین افراد حس اعتماد به وجود می‌آورد. به عبارت دیگر، مغزتان شما را به بازی گرفته است.

ترس از دخول

همواره پیشنهاد می شود زنانی که ترس از دخول دارند یا دچار واژینیسموس هستند از پوزیشن هایی استفاده کنند که در آنها طرف غالب زن است و مرد کنترلی بر روی دخول ندارد!

همچون پوزیشن "زن در بالا" با اینکار زن می تواند با خیال آسوره تن به رابطه دهد و می داند سرعت پیش روی و زمان توقف دخول در کنترل اوست که همین موضوع باعث تحریک بیشتر و کاهش درد در وی می شود.

پاسخ

* نام:
* ایمیل: (منتشر نشده)
   وب سایت: (آدرس سایت باhttp://)
* توضیح: