ادکلن Hot Sense

 ادکلن Hot Sense

توضیحات ادکلن  Hot Sense

عطر و ادکلن مردانه پاکوروکا هات سنس گلدPacoroca Hot Sense Gold EDP For Men عطری با گروه بویایی چرمی است که ماندگاری بالا و قدرت پخش بوی فوق العاده ای دارد. این عطر مردانه فرانسوی دارای رایحه ماندگاری از وانیل، مشک، گیاه خس خس، کهربا، سرو ویرجینیا و چرم است که ترکیب بی‌نظیری از گیاهان گرم و سرد و شیرینی را ایجاد کرده است.
پس از اسپری کردن هات سنس گلد روی پوست یا لباستان، نت آغازین آرامش‌بخشش شروع به نواختن می‌کند و مشام شما را نوازش خواهد داد. این نت از رایحه های میوه‌ای، رایحه‌های سبز، درخت سرو، چای ماته و آویشن تشکیل شده است و عطر دل‌انگیز و رویایی‌ای را در فضا پخش می‌کند. پس از گذشت مدتی از استفاده Hot Sense Gold نت میانی‌اش با رایحه گل یاس، گل رز و زنبق زرد به مشام می‌رسد که عطری بسیار دل‌انگیز و نشاط ‌آور و آرامش‌بخش برای شما خواهد بود.
اگر به دنبال عطری برای تمام روزهای سال می‌گردید و در انتخاب عطری ماندگار و همیشگی برای خودتان دچار وسواس شدید، ما این عضو از خانواده فرانسوی پاکوروکا را به شما پیشنهاد می‌کنیم. همچنین این عطر با قیمتی مناسب و رایحه‌ای جذاب و پرطرفدار و ماندگاری بالا، می‌تواند هدیه‌ای بسیار مناسب برای عزیزانتان به حساب بیاید.

پاسخ

* نام:
* ایمیل: (منتشر نشده)
   وب سایت: (آدرس سایت باhttp://)
* توضیح: