خشونت دوست داشتنی

خشونت دوست داشتنی

این مطلب در مورد "نزدیکی خشن" را مخصوص همسران پرشور نوشته و تذکراتی به آنها میدهم.

پروسه "سک.س خشن" که زاییده بعضی از فیلمهای پورن آمریکاییست به خودی خود برای تنوع و لذت بیشتر زوجین در صورت شناخت بدن همدیگر و رعایت برخی شروط واجب و حیاتی بلامانعست اما حد و حدود دارد و نباید یک کپی برداری از فیلمهای مشاهده شده بدون عقل و اندیشه باشد.
دقت داشته باشید موضوع مورد بحث بیماران جنسی " نیستند ".
بعضی از زن و شوهرهایی که به شدت از رابطه جنسی خود لذت میبرند خشونت را چاشنی رفتار جنسی خود میکنند.
بد یا خوب بودن آن کاملا نسبیست اما در ابتدا از نظر انواع تقسیم بندیشان میکنم.

خشونت در کلام :
بعضی همسران به واسطه صحبت های رکیک جنسی و توهین های به ظاهر عاشقانه که خود از اقسام خشونت جنسیست در حین س.کس لذت میبرند.
اما در بعضی موارد مشاهده شده که بعد از گذشت مدتی از این عملکرد بین زوج دیگر بدون بیان جملات خشن س.کسی لذت یا اورگاسم یکی از دوطرف اتفاق نمی افتد یا مشکل مواجه میشود.
یا بعضا با شندین بعضی جملات به شدت تحقیر آمیز در حین س.کس ، بعد از رابطه و با کمی تامل به رابطه و ذهنیت همسر خود نسبت به خودشان به شک می افتند.
تنها ، تنها و تنها از جملات رکیکی در سک.س خود استفاده کنید که بعد از اورگاسم یا در زمان بعد از س.کس با فکر کردن به جملات بیان شده توسط همسرتان احساس حقارت به شما دست ندهد.
مخصوصا اگر قضیه تنها از سمت یکی از همسران اتفاق می افتد کاملا باید بر طبق اصول بیان شده و اطمینان به رضایت همسر و عدم تبعات بعد از س.کس و در خلوت فکری همسرتان بوده باشد.
 به قولی جملات بیان شده علاوه بر رکیک بودن بوی علاقه و هیجان جنسی را بدهند.
در جملات جنسی خود در حین سک.س به هیچ وجه پای جنس مونث یا مذکر دیگری را هرچند شخصیت های غیر واقعی نیاورید.

 خشونت در پیشنوازی:
بعضی از مردان نیز در پیشنوازی خود قبل از عمل دخول از ضرباتی به باسن سینه ها یا نقاط دیگر بدن همسر خود یا گاز گرفتن نواحی جنسی او لذت برده و قرمز شدن این نواحی بیشتر تحریکشان میکند.
حتی در صورت رضایت و لذت همسر شما از این عملکرد بایستی از حد ضربات خود و عدم صدمه پوستی یا کبودی بدن او در روزهای آتی اطمینان حاصل کنید.
اما به طور کل سک.س تراپیست ها پیشنهاد میدهند در انجام این نوع پیشنوازی افراط نکرده و سکس آرام و رمانتیک را نیز در دفعات مختلف با آن ترکیب کنید.
▪️ثابت شده که عوارض روحی هرچند خفیف در آینده برای روابط جنسی آنها به ارمغان خواهد آمد.
 میتوانید در صورت علاقه ماهی یک یا دوبار از این نوع پیشنوازی خشن استفاده کنید و اجازه ندهید اورگاسم شما یا همسرتان پایبند به خشونت در سک.س و به اصطلاح شرطی شود.

 خشونت در دخول:
بعضی از پوزیشنهای جنسی به واسطه ویژگی های فیزیکی خود امکان ایجاد سرعت بسیار بالا در دخول اکثرا توسط آقایان را امکان پذیر میباشد مانند پوزیشن سگی.
و از طرفی ثابت شده است که اورگاسم واژینال زنان(اورگاسم از طریق دخول) رابطه مستقیمی با "سرعت ورود" و خروج آلت تناسلی به داخل واژن دارد.
 اما وقتی بحث خشونت در دخول به وجود می آید که پس از ورود آلت به واژن تا انتها و سرعت بسیار بالا ، بدن مرد برخورد شدیدی با بدن زن داشته و این حرکت مرتب و با فاصله زیر یک ثانیه تکرار شود.
بدیهیست لذت خلق شده در این نوع دخول بیش از اندازست.
 اما نکته حائز اهمیت آن است که واژن خانمها در حین تحریک جنسی مخصوصا با پیشنوازی مناسب قبلی آستانه تحمل بالایی در تحمل درد را داراست و درد صدمه پذیر در حین سک.س برایش قابل تحمل میباشد
اما هم توسط زن هم مرد نباید اجازه به صدمه دیدگی واژن در حین دخول های به شدت خشن و سریع داده شود.
شاید تبعاتش در آن لحظه نمایان نباشد.
 مخصوصا در مورد همسرانی که همین عملکرد را در سک.س مقعدی انجام میدهند باید بگویم س.کس از پشت یا مقعد به خودی خود آسیب زنندست و در صورت خشونت در دخول احتمال پارگی مویرگهای انتهای روده بانوان و تبعات به شدت دردناک محتمل میباشد.

مواظب خشونت زیاد باشید چون اگر از کاندوم استفاده می کنید باعث پارگی می شود و یا اینکه کاندوم درمیاید و شما متوجه نمی شوید.بسیار پیشنهاد می شود کاندوم خاردار استفاده کنید

اما پیشنهاد های بنده برای یک سکس خشن ، لذت بخش اما بدون خطر:

در زدن حرف های خشن در س.کس از واژه های ضمیر ملکی زیادتر استفاده کنید.

تهدید به آسیب رساندن و بلا آوردن سر همسرتان اگر تنها در صحبت خلاصه شود نشان از خود بی خود شدن شما توسط بدن و وجود جنسی او کاملا مناسب و تحریک آمیز خواهد بود.

در خشونت های پیشنوازی از گازهای خفیف به همراه بوسه و معاشقه استفاده کنید.

ضربات تحریک آمیز جنسی را تنها به قسمتهای نرم بدن همسر خود وارد آورید.

اگر 3 ضربه به ظاهر خشن(با ملاحظه) بر نواحی نرم بدن او وارد می آوری حتما یک بوسه هم به آن قسمت چاشنی کارت کن

به هیچ وجه نگذارید ضمیر ناخودآگاه همسر شما این مساله

پاسخ

* نام:
* ایمیل: (منتشر نشده)
   وب سایت: (آدرس سایت باhttp://)
* توضیح: